צור קשר ועו"ד יתקשר אליך ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
תיאור הפניה: 
Send

  
 מאמרים בענייני נזקי גוף Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

רשלנות רפואית בתביעות בגין ניתוחים פלסטיים  

רשלנות רפואית בתביעות בגין ניתוחים פלסטיים / מאת: שירה אלה, צוות אתר הפורומים המשפטיים

 

נפגעת מניתוח פלסטי רשלני? ביכולתך להגיש תביעת רשלנות רפואית בגין ניתוח פלסטי. מתי ניתוח פלסטי הוא רשלני? מהם השלבים בהגשת תביעת הרשלנות?

קיראו עוד
מתי תתישן תביעה בשל רשלנות רפואית בלידה ?  
 מאת: עו"ד תומר בכר
החוק בישראל קובע כי בדרך כלל תביעה בגין נזקי גוף תתישן כעבור 7 שנים מיום קרות האירוע אשר גרם לנזק. או במילים אחרות, עפ"י החוק, הנפגע יכול להגיש את התביעה כנגד המזיק רק במהלך התקופה של 7 השנים הראשונות לאחר קרות האירוע שגרם לנזק. אולם, במקרים בהם הנפגע הינו קטין, קובע החוק כי ספירת 7 השנים עד התיישנות התביעה תחל רק בהגיע הנפגע לגיל 18 שנה, דהיינו, תביעתו של הקטין תתישן רק בהגיעו לגיל 25 שנה ולכן בכל יום עד אותו מועד, יוכל הקטין להגיש את תביעתו לביהמ"ש.
קיראו עוד
פיגור שכלי ושיתוק מוחין כתוצאה מרשלנות רפואית במהלך ההיריון או הלידה  
מאת: עו"ד תומר בכר
במדינת ישראל, כמו בשאר העולם, ישנם בני אדם רבים הסובלים מפיגור שכלי ברמות שונות ובשיתוק מוחין. אולם, במקרים בהם מדובר בפיגור שכלי ו/או שיתוק מוחין מלידה, ייתכן מאד ומצב זה נגרם כתוצאה מבעיה כלשהי באספקת החמצן למוחו של העובר אם במהלך ההיריון ו/או במהלך הלידה עצמה.
קיראו עוד
איך ניתן לדעת שילדך נפגע מרשלנות רפואית במהלך לידתו ?  
 מאת: עו"ד תומר בכר
כשליש מן התביעות המוגשות לבתי המשפט בישראל בנושא רשלנויות רפואיות, הינן בגין נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מרשלנות רפואית בלידה. ואולם, איך ההורים לילד שנולד עם פגיעה גופנית, יכולים לדעת מה גרם לפגיעה, והאם היא נגרמה כתוצאה מרשלנות רפואית כלשהי או לא? התשובה היא שלמרבה הצער ברוב המקרים, לא יוכלו ההורים לגלות בכוחות עצמם שילדם נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית במהלך לידתו, שכן ברור שהרופאים הרשלנים לא יבואו מעצמם להורים ויודו בפניהם על כך שהתרשלנו במתן הטיפול הרפואי לילדם שזה עתה נולד, ועקב כך גרמו לו לנזקים קשים ובלתי הפיכים אשר מהם יסבול כל חייו.
קיראו עוד
איך לקבל את הפיצוי המקסימאלי בתביעה בגין נזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית  
 מאת עו"ד תומר בכר
על מנת לוודא כי נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית, יקבל את הפיצוי המקסימאלי בגין פגיעתו מהגורמים הרלוונטיים, עליו לפעול בצורה נכונה, תוך שימת לב לפרטים חשובים במהלך התנהלות התביעה, החל מרגע קרות אירוע הרשלנות ועד לקבלת הפיצוי. במאמר זה, מפורטות שמונה נקודות חשובות, שמומלץ לשים אליהן לב לאחר פגיעה כתוצאה מרשלנות רפואית, ואשר התנהגות על פיהן, תעלה באופן משמעותי את הסיכוי לכך שהפגע יקבל את הפיצוי המקסימאלי המגיע לו בעקבות מצבו הרפואי והתפקודי תוצאת הרשלנות.
קיראו עוד
Previous Page | Next Page
    

פורטל עורך דין ועוד Lawdinet נועד לאפשר לך, הלקוח, לבחור עורך דין המתאים לך ביותר, על בסיס פרופיל מקצועי מפורט, הכולל תמונה, תחומי התמחות וישובי פעילות !
הפורטל משמש כבמה לפרסום עורכי דין פליליים, אינו ממליץ על עורך דין כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל
לרבות פרטי עורכי הדין, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של עורכי הדין ושלהם בלבד. עורכי הדין
והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לעורך דין תועבר לעורך דין מתאים אחד או יותר.
למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

אתרי משפט:
עורך דין תעבורה, תאונת עבודה, עורך דין משפחה יעקב בלס, משרד חקירות, Sitemap

עורך דין ועוד- סימן מסחר רשום- Copyright 2006 by Iris Almog | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות |
_________________________________
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD כניסה