צור קשר ועו"ד יתקשר אליך ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
תיאור הפניה: 
Send

  
 מאמרים בענייני נזקי גוף Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

נגרמה לך נכות כתוצאה מתאונה? דאג לצרף חוות דעת רפואית לתביעתך  

 מאת: עו"ד ערן קונפינו
בת
ביעה בגין נזקי גוף שאינם כתוצאה מתאונת דרכים, על התובע לצרף לכתב התביעה חוות דעת רפואית הקובעת את שיעור נכותו בתחומים בהם הוא נפגע, לטענתו. במידה והנפגע לא יצרף חוות דעת, יראו בו כמי שויתר על טענת הנכות גם אם על פניו ישנה ראשית ראייה לנזק אשר יכול להותירו עם נכות כתוצאה מאירוע הנזיקין. 

קיראו עוד
מתי מומלץ להגיש תביעה בגין נזקי גוף?  

מאת: עו"ד ערן קונפינו

הנפגעים לא תמיד מודעים לעובדה כי תביעת נזיקין בגין נזקי גוף מתיישנת רק לאחר חלוף תקופה של שבע שנים (ושלוש שנים במידה ומדובר בתביעת ביטוח עפ"י פוליסה) וממהרים להגיש את תביעתם כנגד הגורם המזיק כבר לאחר קרות אירוע הנזיקין וזאת עוד בטרם התגבשותה. דהיינו, מצבם הרפואי של הנפגעים בגין אירוע הנזיקין עדין אינו מתאים להגשת תביעה שכן אין באפשרותם לדעת בשלב כה מוקדם מהו הנזק הרפואי שנגרם להם כתוצאה מאירוע הנזיקין ומה לתבוע מאת הגורם המזיק.       

 

קיראו עוד
מידע לנפגעים בתאונת דרכים – דעו את זכויותיכם  

מאת: עו"ד ערן קונפינו
מטרת המדריך לנפגעי תאונות דרכים היא להסביר לנפגע את זכויותיו במידה ונגרמו לו נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים.

 

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975 מגדיר כתאונת דרכים מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה. יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי.

קיראו עוד
איך לקבל הפיצוי המקסימאלי בתביעה בגין נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים  
ו מאתעו"ד תומר בכר
על מנת לוודא כי נפגע בתאונת דרכים, יקבל את הפיצוי המקסימאלי מחב' הביטוח, עליו לפעול בצורה מסוימת, תוך שימת לב לפרטים חשובים במהלך הדרך, ממש החל מרגע קרות התאונה. במאמר זה, מפורטות עשר נקודות חשובות, שמומלץ לשים אליהן לב לאחר פגיעה בתאונת דרכים, ואשר התנהגות על פיהן, תעלה באופן משמעותי את הסיכוי לכך שהפגע יקבל את הפיצוי המקסימאלי המגיע לו בעקבות מצבו הרפואי והתפקודי תוצאת התאונה.
קיראו עוד
Previous Page | Next Page
    

פורטל עורך דין ועוד Lawdinet נועד לאפשר לך, הלקוח, לבחור עורך דין המתאים לך ביותר, על בסיס פרופיל מקצועי מפורט, הכולל תמונה, תחומי התמחות וישובי פעילות !
הפורטל משמש כבמה לפרסום עורכי דין פליליים, אינו ממליץ על עורך דין כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל
לרבות פרטי עורכי הדין, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של עורכי הדין ושלהם בלבד. עורכי הדין
והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לעורך דין תועבר לעורך דין מתאים אחד או יותר.
למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

אתרי משפט:
עורך דין תעבורה, תאונת עבודה, עורך דין משפחה יעקב בלס, משרד חקירות, Sitemap

עורך דין ועוד- סימן מסחר רשום- Copyright 2006 by Iris Almog | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות |
_________________________________
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD כניסה